>

Koczargi Stare | powiat Warszawski Zachodni | gmina Stare Babice

Atrakcyjna działka na sprzedaż - skontaktuj się z właścicielami i zasięgnij szczegółowych informacji:
właściciele działki w ogrodzie

Zdajemy sobie świetnie sprawę z faktu, że zakup działki to ważne wydarzenie i należy się do niego odpowiednio przygotować. Sami 20 lat temu spędziliśmy wiele miesięcy na poszukiwaniu odpowiedniego miejsca do wybudowania NASZEGO DOMU. Postanowiliśmy wyprowadzić się z Warszawy, gdzie obydwoje się urodziliśmy i zamieszkać w miejscu czystym i spokojnym, w którym moglibyśmy spokojnie wychowywać nasze dzieci. Nasz wybór padł na KOCZARGI STARE. I to był dobry wybór. Mimo, że dzieci już dorosły i wróciły do Warszawy my nadal mieszkamy w NASZYM DOMU.

Działka, którą oferujemy do sprzedaży to część NASZEJ działki. Doszliśmy do wniosku, że taki duży teren wymaga bardzo dużo pracy, a my zamiast poświęcać się robotom ogrodowym chcielibyśmy więcej podróżować. Stąd pomysł na sprzedaż działki - mniej pracy w ogrodzie i więcej pieniędzy na podróże :)

Dom jest tam, gdzie światło w oknie, tam, gdzie ktoś kochany czeka, gdzie z kimś bliskim dzielę troskę, kromkę chleba, kubek mleka. Dom jest tam, gdzie światło w oknie,gdzie otuchą czas się stoi, gdzie się nam splatają drogi, gdzie przy stole — bliscy moi.
Maria Kuśnierz

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Jeśli chcielibyście się dowiedzieć więcej o naszej działce, zanim przyjedziecie ją obejrzeć, zadzwońcie do nas:

  • Bogdan (właściciel) - wszelkie sprawy techniczne, aktywny wypoczynek - +48 668 051 860;
  • Anna (włascicielka) - sprawy babskie, zakupy w pobliżu, itp. - +48 503 015 228;
  • RE CAPITAL Nieruchomości - +48 530 985 656 - biuro, które pośredniczy w sprzedaży naszej działki;
właściciele działki w altance przy swoim domu

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ
Koczargi Stare ul. Akacjowa
WŁASCICIEL
+48 668 051 860
REKLAMA NA STRONIE
barbara@altius.pl