DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ

Koczargi Stare działka budowlana na sprzedaż

Wyjątkowa działka budowlana przy ul. Akacjowej położona w sąsiedztwie dobrze prezentujących się domów jednorodzinnych, zaledwie 630 m od atrakcyjnej części lasu - Kampinoskiego Parku Narodowego.

WYMIARY DZIAŁKI
Działka 900 m2 ogrodzona, wyrównana, na obrzeżach porośnięta tujami, teren suchy. Wjazd na działkę od strony północnej. Wymiary: bok północny 29 m, bok wschodni 27 m, zachodni 28 m, południowy 37,5 m. Dojazd do działki drogą gminną utwardzoną – asfalt.
Media bezpośrednio przy działce:
  • sieć wodociągowa,
  • sieć kanalizacyjna,
  • sieć gazowa,
  • sieć elektroenergetyczna,
  • światłowód (internet, tv, telefon).
WARUNKI ZABUDOWY:
Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Stare Babice nieruchomość znajduje się w terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oznaczonej jako MN2. Maksymalna wysokość zabudowy 11,5 m (2 kondygnacje nadziemne oraz kondygnacja poddasza użytkowego) przy zastosowaniu dachów o nachyleniu połaci 20° - 60°, dla dachów płaskich - maksymalna wysokość zabudowy 7,5 m (2 kondygnacje nadziemne).
DOJAZD DO WARSZAWY
Do granic Warszawy jest od nas tylko 8 km. Ul. Warszawska - jeszcze nie zatłoczona!!! Wygodne połączenie komunikacyjne. W odległości około 250 m znajduje się przystanek autobusowy linii 714 oraz L. Dojazd bezpośredni do Warszawy (pętla Górczewska). Bardzo szybki dojazd do lotniska Chopina – 20 min. (przez obwodnicę Warszawy - trasa S8). Bardzo szybki wyjazd z Warszawy: na wschód – autostrada A2, na południe droga S8 i 7, na północ droga S7.
DOJAZD DO METRA
Przez Truskaw i Arkuszową szybki dojazd do stacji końcowej Młociny – 11 km. (samochód zostawiamy na parkingu „Parkuj i Jedź”). W niedalekiej przyszłości (po zakończeniu budowy 2 linii metra) dojazd przez Babice ul. Warszawską do nowo budowanej stacji Lazurowa - 8 km.
LOKALIZACJA
Prawie 80% wiatrów na Mazowszu wieje z zachodu na wschód, przez co smog z Warszawy zwiewany jest na wschód (na prawą stronę Wisły). Koczargi Stare położone są na zachód od Warszawy, dodatkowo na skraju Puszczy Kampinowskiej będącej naturalnym filtrem zanieczyszczeń, dzięki czemu mamy bardzo czyste powietrze! Puszcza posiada tzw. strefę ochronna w której nie wolno prowadzić działalności szkodzącej środowisku naturalnemu. Koczargi Stare są w tej strefie!!! A nasza działka znajduje się tylko 630m od Puszczy Kampinoskiej!
m2
powierzchnia działki (pd37mxpn29mxw27mxz28m)
m
Kampinoski Park Narodowy
km
Warszawa (ul. Warszawska)
km
stacja metra Młociny

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ
Koczargi Stare ul. Akacjowa
WŁASCICIEL
+48 668 051 860
REKLAMA NA STRONIE
barbara@altius.pl